Vind de beste restaurants! Voor bedrijven

Steers Total Standerton

Toevoegen aan verlanglijst
Toevoegen aan vergelijken
305 stemmen
Nu open 24 uur per dag open
7 dagen geleden bijgewerkt
Foto toevoegen
38 foto's
Kies vleesmaaltijden bij Steers Total Standerton
Steers Total Standerton biedt een verscheidenheid van desserts
Eten bij Steers Total Standerton
De foto van Steers Total Standerton’s eten en drank
Bestel een burger bij Steers Total Standerton
De burgers van Steers Total Standerton zullen zich richten op het bevredigen van verschillende smaken
Trakteer jezelf op een hamburger bij Steers Total Standerton
Proef een van de hamburgers beschikbaar bij Steers Total Standerton
Steers Total Standerton serveert een selectie aan opties voor hamburgervrienden
Bestel een burger bij Steers Total Standerton
Kijk naar de prent van Steers Total Standerton
Hier is een afbeelding van Steers Total Standerton

De koks hier bereiden perfect gebakken Burgers. Dit restaurant met meeneemmaaltijden eten is goed voor die bezoekers die graag onderweg een hapje eten. De meeste gasten veronderstellen dat personeel zijn behulpzaam bij Steers Total Standerton. De geweldig dienstverlening zal je een goed gevoel geven. Bij deze plek kunnen mensen genieten van de huiselijk sfeer. But klanten beoordelen dit restaurant onder het gemiddelde op Google.

Beoordelingen over Steers Total Standerton.

Foursquare

Nog niet beoordeeld

Google

(4/5)
305

Trip

Nog niet beoordeeld

Beoordelingen van bezoekers over Steers Total Standerton

/ 146
Vertaal reacties
Tijdelijk niet beschikbaar Probeer het later opnieuw.
Voeg je recensie toe
Andri Venter Verzoek om inhoud te verwijderen
Wacky Wednesday, once a beloved favourite and nowadays it’s so hard to even get your order rightThe app is supposed to be convenient and time saving, and of course you’re expecting what you ordered but yet again for the 5th time now its not. It doesn’t help to reach out or complain to the branch in Standerton they just brush it off. Proceed to order two medium sized chips one with extra bacon and one with cheese sauce, to only receive one thats mixed and as a medium. After having to explain to them that the burger order was yet again incorrect, receiving only beef where there’s supposed to be chicken and beef. Meal type: Dinner Food: 2 Service: 1 Atmosphere: 1
S
3 maanden geleden
Good day Andri Venter, thank you for sharing your feedback. It’s concerning to hear about the issues with your orders. We would like to get in touch to find out more. Please share some more details around your experience and your contact number to https://steersza614.goreview.co.za/goreview-crm?revid=r4pe3IS5 and we will be in touch.
Reacties tonen (1)arrow
nqobile mbatha Verzoek om inhoud te verwijderen
Food: 4 Service: 4 Atmosphere: 4 Price per person: R 1–100 Recommended dishes: Cheesy Bacon Burger Meal Parking space: Somewhat difficult to find parking
S
5 maanden geleden
Hi there, Nqobile Mbatha, Thank you for your positive rating. We look forward to your next visit. Real food, flame-grilled,The Steers Team
Reacties tonen (1)arrow
Alicia Fourie Verzoek om inhoud te verwijderen
Always a pleasure to visit Steers Total Standerton. Friendly staff and great service.
S
6 jaren geleden
We love making a real difference in your life! Thank you for showing us your real love!
Reacties tonen (1)arrow
Fast Food, Vegetarische opties
$$$$ Prijsklasse per persoon ZAR 100 - ZAR 200
Steers Total Standerton op kaart
© OpenStreetMaps contributors
TotalEnergies Allegro Vulstasie, 45 Walter Sisulu Dr, 2430
Standerton, Mpumalanga, Zuid-Afrika
Adres
TotalEnergies Allegro Vulstasie, 45 Walter Sisulu Dr, Standerton, Mpumalanga, Zuid-Afrika, 2430
Bijzonderheden
Afhaal Creditcards geaccepteerd Levering Wifi Geen boeking Rolstoel toegankelijk
Openingstijden
MaandagMa 24 uur per dag open
DinsdagDi 24 uur per dag open
WoensdagWo 24 uur per dag open
DonderdagDo 24 uur per dag open
VrijdagVr 24 uur per dag open
ZaterdagZa 24 uur per dag open
ZondagZo 24 uur per dag open
Instagram
@steers.sa
Onjuiste informatie rapporteren

Heerlijke gerechten in Standerton

Restaurantkenmerken in Standerton

Bijgewerkt op: