Vind de beste restaurants! Voor bedrijven

Chinees-Indisch Restaurant Peking

Toevoegen aan verlanglijst
Toevoegen aan vergelijken
441 stemmen
GeslotenOpen vanaf 12:00
12 dagen geleden bijgewerkt
Foto toevoegen
65 foto's
Loempia's bij Chinees-Indisch Restaurant Peking
Pho bij Chinees-Indisch Restaurant Peking
Het interieur van Chinees-Indisch Restaurant Peking
Bietensalade bij Chinees-Indisch Restaurant Peking
Eten bij Chinees-Indisch Restaurant Peking
Maaltijden bij Chinees-Indisch Restaurant Peking
Eten bij Chinees-Indisch Restaurant Peking
Maaltijden bij Chinees-Indisch Restaurant Peking
Eten bij Chinees-Indisch Restaurant Peking
Neem plaats aan een van de tafels bij Chinees-Indisch Restaurant Peking
Het interieur van Chinees-Indisch Restaurant Peking
Bekijk hoe Chinees-Indisch Restaurant Peking er van binnen uitziet
Maaltijden bij Chinees-Indisch Restaurant Peking
Chinees-Indisch Restaurant Peking serveert een verscheidenheid van zoete gerechten

Zie Pauluskerk van Baarn uit 1385 standaard, de tip van de gasten is om dit restaurant ook te bezoeken. Volgens de bezoekers opmerkingen zijn Chinees en Indonesisch gerechten hier best goed. Je kunt lekker Pekingeend en perfect gebakken tapas delen met je vrienden en leuke tijd hier hebben.

Het personeel is opgewekt dat is wat Chinees-Indisch Restaurant Peking zo goed maakt. Deze plek kreeg 2 Frommer's sterren en werd als zeer aanbevolen aangemerkt vanwege de kwaliteit, dienstverlening, voorzieningen en speciale kenmerken. De exotisch sfeer kan ervoor zorgen dat je hier wat langer wilt blijven dan je oorspronkelijk had gepland. Google-gebruikers gaven dit restaurant een 4.4.

Vaak genoemd in recensies

Beoordelingen over Chinees-Indisch Restaurant Peking.

Foursquare

Nog niet beoordeeld
1

Google

(4.4/5)
406

Trip

(4/5)
32

Beoordelingen van bezoekers over Chinees-Indisch Restaurant Peking

/ 245
Voeg je recensie toe
M. V. Verzoek om inhoud te verwijderen
Voor het eerst hier geweest en aangenaam verrast. Eten was heerlijk, geen kleine porties van tegenwoordig maar goed gevulde bakken. Lekker veel kip in de tomatensoep (vaak moet je zoeken, hier absoluut niet). Dit gaat onze nieuwe vaste afhaal worden. Food: 5 Service: 5 Service: Takeaway Price per person: €60–70
Thomsy Jongepier Verzoek om inhoud te verwijderen
Kerst diner gegeten vonden het erg lekker en zeer vriendelijke service. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
Jeroen Verzoek om inhoud te verwijderen
Lekker eten afgehaald, Top! Food: 4 Service: 3 Service: Takeaway
Chinees, Indonesisch, Vegetarische opties
€€ Prijsklasse per persoon €20 - €30
Chinees-Indisch Restaurant Peking op kaart
© OpenStreetMaps contributors
Stationsweg 39
Baarn, Utrecht, Nederland
Adres
Stationsweg 39, Baarn, Utrecht, Nederland
Bijzonderheden
Creditcards geaccepteerd Geen bezorging Buiten zitplaatsen Afhaal Boeking Rolstoel toegankelijk
Openingstijden
MaandagMa Gesloten
DinsdagDi 12:00-21:30
WoensdagWo 12:00-21:30
DonderdagDo 12:00-21:30
VrijdagVr 12:00-21:30
ZaterdagZa 12:00-22:00
ZondagZo 12:00-22:00
Onjuiste informatie rapporteren

Heerlijke gerechten in Baarn

Restaurantkenmerken in Baarn

Bijgewerkt op: