Vind de beste restaurants! Voor bedrijven

Eethuis Floria

Toevoegen aan verlanglijst
Toevoegen aan vergelijken
147 stemmen
GeslotenOpen vanaf 16:15
4 dagen geleden bijgewerkt
Foto toevoegen
29 foto's
Probeer pizza bij Eethuis Floria
Het interieur van Eethuis Floria
Bekijk hoe Eethuis Floria er van binnen uitziet
De buitenkant van Eethuis Floria
Bekijk hoe Eethuis Floria er van buiten uitziet
Probeer verschillende soorten pizza
Zie de prent van Eethuis Floria
Hier is een afbeelding van Eethuis Floria

Na het zien van Grote of Onze Lieve Vrouwekerk, is het tijd om uit te rusten bij deze pizzeria. Het is tijd om perfect gebakken Pizza te proberen. Eten bezorgen is een groot pluspunt van Eethuis Floria. Veel bezoekers opmerken dat personeel is gracieus bij deze plek. De prompt dienstverlening is altijd een genoegen. De meeste recensenten vermelden dat de sfeer is kalm hier. 4 is wat deze pizzeria ontving van het Google-beoordelingssysteem.

Beoordelingen van bezoekers over Eethuis Floria

/ 82
Voeg je recensie toe
A
Verzoek om inhoud te verwijderen
Het eten was heerlijk, Perfect op smaak. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5
L
Verzoek om inhoud te verwijderen
Eten was duur. Maar wel lieve mensen en gelukkig was het eten wel heel lekker. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Price per person: €1–10
E
9 maanden geleden
Bedankt en welkom!
Reacties tonen (1)arrow
R
Verzoek om inhoud te verwijderen
Een echte heerlijke parel/diamant vol geweldige hapjes/gerechten in hartje Breda. De medewerkers zijn altijd zooo vriendelijk en (snel) behulpzaam.. De Toktok burger, de schotels en/of een bamihap (pittig) is een must/aanrader. De schotels zijn echt voor een grote trek en de porties zijn niet mis. Zoveel gerechten/hapjes om uit te kiezen in hartje Breda. Food: 5 Service: 5 Atmosphere: 5 Meal type: Dinner Price per person: €10–20 Kid-friendliness: Zeer klant vriendelijk en altijd met een glimlach geholpen.
E
11 maanden geleden
Bedankt voor je lovende woorden en tot weerziens!
Reacties tonen (1)arrow
Pizza, Halal
€€ Prijsklasse per persoon €10 - €20
Eethuis Floria op kaart
© OpenStreetMaps contributors
Vismarktstraat 8
Breda, Noord-Brabant, Nederland
Adres
Vismarktstraat 8, Breda, Noord-Brabant, Nederland
Bijzonderheden
Alleen contant Geen buiten zitplaatsen parkeren Geen boeking Rolstoel toegankelijk
Openingstijden
MaandagMa 16:15-04:00
DinsdagDi 16:15-04:15
WoensdagWo 16:15-04:15
DonderdagDo 16:15-04:15
VrijdagVr 16:15-04:15
ZaterdagZa 16:15-04:15
ZondagZo 16:15-04:15
Instagram
@eethuis_floria
Onjuiste informatie rapporteren

Heerlijke gerechten in Breda

Restaurantkenmerken in Breda

Bijgewerkt op: